Hakkımızda

Nakliyat sektöründe alanında uzmanlaşarak tecrübe ve kurumsallığı bir araya getiren Emek Nakliyat, tüm nakliye hizmetleri üzerinde uzmanlaşmayı başarmıştır. Müşterilerinin taşınma süreci boyunca karşılaşacağı olası sorunların tamamen ortadan kaldırılması hedefi ile yıllardır faaliyetlerine devam eden firmamız tarafından bu kapsam doğrultusunda birçok farklı ve yeni nakliye hizmeti sağlanmaya başlamıştır.

Uygun fiyatlı ve kurumsal nakliye hizmetinin mümkün olduğunu göstermek hedefiyle yıllardır sektörün öncü firmaları arasında anılan firmamız, sektörün içinde yetişen deneyimli taşıma personelleri ve geniş araç filosu ile güvenilir ve hızlı taşımacılık misyonu ile aktif olarak kurumsal hizmet sağlamaya devam ediyor. Teknolojinin tüm gereklerinden yararlanarak gerek şehir içi gerekse şehir dışı her alanda; ev, ofis & büro veya parça eşya taşıma alanlarında, taşınma sürecinin doğal bir parçası olan riskleri ortadan kaldırmak temel hedef halini almıştır.

Hasarsız Mersin Nakliyat Hizmetleri

Nakliye sektöründe altın kural güvenli ve hasarsız nakliye anlayışıdır. Müşteri beklentileri dikkate alınarak çıktığımız bu yolda eşyaların hasarsız ve sıfır sorunla taşınması için hizmet seçeneklerimiz her geçen gelişerek en iyi hizmeti sağlamak için çoğalıyor. Bu şuurla yıllardır hizmet veren firmamız tarafından:

  • Mersin evden eve nakliyat
  • Şehir içi/şehirlerarası nakliyat
  • Eşya paketleme
  • Eşya depolama
  • Asansörlü nakliyat
  • Sigortalı taşımacılık
  • Parça eşya taşıma
  • Ofis & büro, işyeri taşımacılığı

Başta olmak üzere nakliyenin her alanında ve sürecinde firma olarak müşteri memnuniyeti için çalışmalarımız devam ediyor.

Mersin Kurumsal Nakliyat Hizmeti

Emek Nakliyat olarak müşterilerin nakliye sürecine destek olmak, en uygun maliyetler ile tüm eşyaların hasarsız olarak taşınmasını sağlamak, taşıma teknolojisinin tüm imkanlarından yararlanarak profesyonel hizmet sağlamak ve nakliye sorunlarına karşı çözüm önerileri üretmek ve geliştirmek firmamızın temel hedefleri arsında yer alır.

Daima kurumsal hizmet politikaları ile iş süreçlerini ve nakliye sürecini yakından takip edip planlayarak, taşınma sürecinin doğal risklerine karşı ortaya çıkan sorunların engellenmesi için kurumsal hizmetler sunulur. Sektörde lider hizmet anlayışı ile yeni nakliye hizmetleri ile müşterileri tanıştırmak hedefiyle hizmet sunmaktadır. Nakliye sürecinin her aşamasında uzman ekiplerimizle destek sunmaya bu şuurla devam etmekteyiz.